شما اینجا هستید
استان ها » “استکبارستیزی” اساس انقلاب اسلامی است؛ دشمنی آمریکا با اسلام و ملت ایران پایانی ندارد

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: استکبارستیزی اساس انقلاب اسلامی ایران است.

ابوالفضل حسنبیگی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان دامغان اظهار داشت: ملت ایران استکبارستیز بوده و از همان ابتدا نیز انقلاب اسلامی ایران بر این اساس شکل گرفت. بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران برای ملت ما تبیین کرد که آمریکا شیطان بزرگ است و دشمنی او با اسلام و ملت ایران پایانی ندارد.

نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: از دیدگاه امام خمینی (ره) استکبارستیزی اساس انقلاب اسلامی ما و دیگر مباحث حول این محور معنا پیدا می‌کند. امام خمینی (ره) به‌راستی احیاگر اسلام ناب محمدی در عصر حاضر بود.

حسن‌بیگی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران که امروز پس از سی‌وهشت سال مردم آگاه و انقلابی در سالروز پیروزی این‌گونه حماسه آفریدند به برکت اسلام و ولایت‌فقیه به نمونه و الگوی منحصربه‌فرد ایستادگی و پیروزی مقابل سردمداران زر و زور و تزویر بدل شده درحالی‌که آمریکای جنایتکار هرروز به سمت افول و نابودی پیش می‌رود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۸۵ میلیون ایرانی همچون ۳۸ سال گذشته قرص و محکم پای دین و انقلابشان ایستاده‌اند و موجوداتی مانند ترامپ باید بدانند اگر روزی مرتکب اشتباه بزرگ حمله به ایران شوند آغازگر جنگ جهانی سوم هستند و این جنگ پایانی جز نابودی آنان و منافعشان در جای‌جای منطقه و جهان ندارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

روزنامه کلید ؛

اخبار، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی